October 27, 2021, 11:49 am

нејмар

(Фото) Hejмap ce пoднoви co хeликoптep Мерцедес зa 10 милиoни eвpa

Бразилскиот фудбалски репрезентативец Нејмар објави фотографија на социјалните мрежи на која позира пред редок модел на хеликоптер од производителот „Мерцедес“ за кој напаѓачот на ПСЖ издвоил 10, 5 милиони долари. Нејмар на фотографијата објавена на својот Инстаграм профил на кој...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Koлку тpaе имyнитeтoт пo пpeлeжaн кopoнaвиpyc?

Лицата кои прележале коронавирус имаат пократкотраен имунитет споредено со вакцинираните, па поради тоа, постои шанса да се заразат повторно....
- Advertisement -spot_img