October 27, 2021, 11:14 am

пад од тераса

26 гoдишнo мoмчe oд Албанија пaднaлo oд бaлкoн вo Кичeвo – лицeтo пpeнeceнo вo бoлницa

26 годишниот М.К од Република Албанија паднал од балконот од куќата во која престојувал. Според информации на МВР, рано утрово во 03.55 часот, И.В.(57) од Кичево во полициската станица пријавил дека дека од балкон на првиот кат од неговата куќа...
- Advertisement -spot_img

Latest News

(Видео) Мириса на Слобода: Нова песна на „Бизи“ која го нajaвува пaдoт на peжимот

„Мириса на слобода“, ова е името на новата песна на македонскиот рапер Бизи со која се најавува крајот на...
- Advertisement -spot_img