December 2, 2021, 6:05 am

паркирање

(Видео) Никогаш не сте виделе вакво паркирање: На скала од 1 до 100, ова е 101

Можеме да кажеме дека капетанот на овој полициски брод знае што прави. Прецизното паркирање и вештините ги остави колегите без зборови, потоа настанот беше проследен со заслужен аплауз. Браво за храброста воопшто да пробате вакво нешто! Видеото можете да го погледнете...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...
- Advertisement -spot_img