December 5, 2021, 9:25 am

плацови на водно

Жесток одговор од Груевски – доаѓа ден кога за сето ова беснеење на власта ќе има одговорност

Екс-премиерот Никола Груевски попладнево со Фејсбук статус одговори на информацијата пласирана во дел од меидумите, за наводно замрзнување на негов имот во рамки на предметот „Плацеви на Водно“ во кој тој осомничен заедно со Сашо Мијалков, Ристе Новачевски, Орце...
- Advertisement -spot_img

Latest News

„Промените започнаа, градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ за еден месец започнаа со градба градинки, училишта, улици, спортски терени“

По само еден месец, откако завршија локалните избори, граѓаните можат да ги видат промените и новиот пристап на работа...
- Advertisement -spot_img