January 19, 2021, 4:14 am

позирање

(Видео) 30 миcици вo Tајланд зaвpшиja вo вoдa: Дoдeкa пoзиpaа им ce ypнa мocтoт

Додека 30 кандидатки за мис на Тајланд позираа на мост во тајландскиот град Чианг Мај, се случи прилично драматичен момент кој камерите успеаја да го доловат. Во текот на промотивните активности, натпреварувачките посетија ресторан и насмеани позираа на мост приврзан...

(Фото) Heмa тpeпкaњe: Мaнeкeнкaтa пoзиpaшe цeлocнo гoлa нa кpeвeт

Манекенката и актерка Дафне Џои нема намера да престане да провоцира. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија каде позира потполно гола. Таа позираше целосно гола на креветот, а интимните делови ги покри со огромна шапка.
- Advertisement -

Latest News

Внимавајте утре: Најавена блоkaда патот кон Пониква поради вежби на МВР

Сообраќајот на регионалниот пат Кочани кон Спортско рекреативниот центар Пониква на потегот од место викано „аеродром“ до паркингот кај...
- Advertisement -