October 20, 2021, 5:23 pm

презакажување

He ycпeaлe дa нajдaт coлyциja?: Cocтaнoкoт нa Koмиcиjaтa зa зapaзни 6oлecти пpeзaкaжaн зa yтpe

Венко Филипче изјави дека состанокот на Комисијата за заразни болести е презакажан за утре (вторник). Состанокот на Комисијата за заразни болести е презакажан за утре, изјави за МИА министерот за здравство Венко Филипче. Комисијата за заразни болести денеска требаше да одржи...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Мицкоски: Шилегов само се потруди во зголемување на својот имот, лагите за тунелот под Кале, луна паркот, мостот кој завршува во нечија дневна соба...

На денешниот митинг на ВМРО-ДПМНЕ во општина Центар, претседателот Христијан Мицкоски, истакна дека единствено она за кое се...
- Advertisement -spot_img