December 2, 2021, 5:09 am

Промоција на политики

Следете во живо: ВМРО-ДПМНЕ-Промоција на политики, Македонија за сите луѓе

Во тек е трибинатана ВМРО-ДПМНЕ, Промоција на политики, мерки и вредности, во рамките на кампањата Македонија за сите луѓе. Трибината во живо мжете да ја следите ТУКА:
- Advertisement -spot_img

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...
- Advertisement -spot_img