Ронадлињо

(ВИДЕО) Роналдињо навива за Македонија на Европско

Легендарниот играч на Барселона, од земјата на фудбалот Бразил, Роналдињо откри за кого ќе навива на Европското првенство во фудбал. Тој истакна дека поддршка на претстојниот Европски шампионат во фудбал ќе ја даде за Македонија Роналдољо им поска и среќа на...
- Advertisement -spot_img

Latest News

(Видео) Нoв пoжaр избувнa во близинa на ГП „Бoгoрoдицa“ – пoжaрoт се шиpи во пpaвeц на грaничнaтa кaрaулa на АРМ и хoтeлoт „Флaмингo”

Попладнево околу 13 часот изби пожар на потегот меѓу месноста Милци и граничниот премин Богородица. Пожарникарски екипи од ТППЕ...
- Advertisement -spot_img