December 2, 2021, 5:28 am

саксии канабис

Пoжap нa Boднo – пpи yвидoт пpoнajдeни 15 caкcии co kaнaбиc

Вчера во 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во парк – шума „Водно“, на место викано „Марково крувче“, настанал пожар во кој биле опожарени смрека, трева и борова шума. При увидот биле пронајдени и околу 15 саксии со...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...
- Advertisement -spot_img