Архива на ознаки сопруга

ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА: Му вратила на оригинален начин

 • April 27, 2018
 • Коментари
До мојот сакан сопруг, Пред да се вратиш од далечниот пат, сакам да те известам за една малечка незгода што ми се случи со пик-апот кога паркирав на патчето пред гаражата. За среќа не беше многу лошо и не сум повредена, па не грижи се за мене. Си доаѓав дома од Волмарт и кога завртив […]

ОТКРИЛ ДЕКА СОПРУГАТА ГО ИЗНЕВЕРУВА: На љубовникот му составил урнебесна листа на барања

 • March 27, 2018
 • Коментари
Еден изневерен маж на љубовникот на нејзината сопруга му составил листа на барања и ја објавил на Craigslist, најголемиот американски огласник. Неговиот оглас набрзо стана вирален, а ние ви го пренесуваме во целост. „До типот кој ми ја обработува сопругата. Добро знаеш кој си. Да, се` знам. Не, не сум лут, само би сакал да […]

ЈА ФАТИЛ СОПРУГАТА КАКО ГО ИЗНЕВЕРУВА СО НЕЈЗИНИОТ ШЕФ: На оригинален начин и се одмаздил

 • March 22, 2018
 • Коментари
Изневерен маж пронашол навистина оригинален начин да и се одмазди на својата неверна сопруга, бидејќи таа го изневерила со нејзиниот шеф. И оставил препорака за хотелот, на интернет, кој нема конкуренција! Сликовито  опишал колку бил задоволен од хотелот, собите, услугата, кои безобразните љубовници ги користеле. Хотелот го оценил со 5 ѕвезди. Книгата за жалби е […]

(Видео)ЈА ,,ФАТИ“ СОПРУГАТА ВО КРЕВЕТ СО ДРУГ МАЖ: Снимал со мобилен за да ја покаже снимката на нејзината фамилија

 • March 13, 2018
 • Коментари
Мажот кој ја фати сопругата во прељуба одлучи целата ситуација да ја сними со мобилен телефон. Во нејзината соба креветите никогаш не биле наместени кога тој се враќал од работа, а тоа му била прва „трага“ по која ја фатил сопругата дека го мами. Тој одлучил се да сними со телефонот, а снимката да и […]

ТРЕБАЛО ДА ГО ПОМИНЕ ЦЕЛ ВИКЕНД СО ЉУБОВНИКОТ:Сопругот се врати порано од службен пат, а потоа се случи ха ос!

 • March 10, 2018
 • Коментари
Љубовник скриен во ормарот предизвика две полициски инте рвенции во Бремен. 38 годишната Германка била крајно одлучна да не го покажува љубовникот од ормарот, рече полицискиот портпарол. Одлучна до мера што и се заканувало асп ење. Со љубовникот требало да го помине цел викенд, но нејзиниот маж се вратил во неделата утрото. Таа почнала да […]

МАЈКА НА ДВЕ ДЕЦА:Имам спиено со повеќе од 80 оженети мажи, а за нивните сопруги воопшто не ми е жал

 • March 5, 2018
 • Коментари
43 годишната Луиза Дер Велд вели дека го живее секој ден како да е последен, признавајќи дека има љубовни афери со голем број на љубовници. Вдовицата и мајка на две деца, Луиза Ван Дер Велде признава дека после смртта на својот сопруг спиела со 80 оженети мажи.   Луиза, која инаку е се*с терапевт зборува […]

СИТЕ ПЕСНИ И ГИ ПОСВЕТИ НА НЕА: Ова е жената која Бајага ја сака 36 години

 • February 16, 2018
 • Коментари
Момчило Бајагиќ Бајага е еден од ретките српски музичари кој својот приватен живот го држи далеку од очите на јавноста. Сопругата на Бајага не се експонира во медиумите, а ретки се и прославите на кои се појавува со сопругот. Можеби и тоа е еден од начините со кои својата љубов ја зачувале 36 години заедно. […]

(Видео)ВАКВА СНИМКА НЕМАТЕ ВИДЕНО: Жена го фати својот сопруг со љубовницата и настана хаос

 • December 5, 2017
 • Коментари
Сопруга го фати својот неверен сопруг додека седеше во кафуле со својата љубовница. А тогаш…