December 2, 2021, 4:49 am

Станија

Колку чини трансформацијата на Станија од “Преживеан” до “Задруга”

Станија Добројевиќ вчеравечер, недела, 5-ти септември 2021 год. влезе во реалното шоу „Задруга 5“. Оние што паметат, се сеќаваат дека старлетатa во однос на првото појавување на телевизија, изгледа сосема поинаку. Имено, во 2012 година кај нас се емитуваше реалнаото...

Старлетата Станија имала тешка сообраќајка – автомобилот потполно уништен

Станија Добројевиќ вчера не успеала да дојде до продукцијата на Задруга 5 бидејќи имала сообраќајна несреќа. Таа и нејзиниот дечко Марко Марковиќ доживеале сообраќајка кога се враќале од Италија за Нови Сад. – Не возев јас, туку Марко. Се враќавме...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...
- Advertisement -spot_img