November 30, 2021, 11:01 pm

старлета

Старлетата Станија имала тешка сообраќајка – автомобилот потполно уништен

Станија Добројевиќ вчера не успеала да дојде до продукцијата на Задруга 5 бидејќи имала сообраќајна несреќа. Таа и нејзиниот дечко Марко Марковиќ доживеале сообраќајка кога се враќале од Италија за Нови Сад. – Не возев јас, туку Марко. Се враќавме...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Бугарскиот европратеник Радев ѝ порача на ЕУ: Во Бугарија нема македонско малцинство – нема компромис за тоа

Бугарскиот пратеник од поранешната владејачка партија ГЕРБ, Емил Радев, апелираше до колегите од Европскиот парламент да не се обидуваат...
- Advertisement -spot_img