October 23, 2021, 8:47 am

сторители

Двe y6иcтвa вo Скопје, чeтиpи жpтви, a ни тpaг oд пpoнaoѓaњe нa cтopитeлитe

Убиства во Топанско Поле и во Бутел сè уште не се расчистени. Во рок од околу еден месец во Скопје убиени се четири лица, а сторителите не се знаат, а со тоа не се ниту уапсени. Нема траг од сторителите...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Во моментов активни околу шecт илjaди зapaзeни co Koвид-19

Во минатото деноноќие се регистрирани 411 нови заразени со Ковид-19, како и седум починати лица. Вкупната бројка на КОВИД-дијагностицирани лица...
- Advertisement -spot_img