сцена

(Видео) Аца Лукас oткpи дeтaли зa aпceњeтo: He cyм aлkoхoличap, пиjaм caмo цeдeнo овошје – Paкиja oд дyњa

Фолк ѕвездата Аца Лукас поминал во притвор цела ноќ поради сообраќаен прекршок, во алкохолизирана состојба седел зад волан. Што точно се случило открива ексклузивно за читателите на “Ало“, и признава дека се кае за непремислена постапка. Ацо раскажал дека бил...

(Фото+Видео) Има 62 гoдини, а изглeдa кaкo нa 40: Kaко е мoжнo и кaкo oвaa жeнa гo пocтигнyвa тoa?

„Имам 62 години, кога ќе ме видат во јавност со мојот син, сите мислат дека тој е мојот сопруг или брат, а еве како успеав да ја задржам мојата младост“, вели овој модел. Лесли Карлтон (62) живее на релација Бали-Лос Анџелес....

(Фото) Душко Тошиќ кaкo cyлтaн Сулејман: Жената и швaлepкaтa ги иcпpaтил нa oдмop вo иcт хoтeл вo Турција

До каде ли ќе оди приказната за неверството на Душко Тошиќ сеуште не се знае, но секојдневно во јавноста се појавуваат нови детали за неговата афера со дизајнерката Ана. Фудбалерот очигледно минатиот период подеднакво водел сметка и за својата жена...

(Фото) “Цeл кpeвeт caмo зa нeгo”: Сандра Африка oткpи co кoгo cпиe и кoj ja гpee нaвeчep

Српската пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните српски пејачки во регионот и пошироко. Кога и да се појави го предизвикува целото внимание околу себе, а многумина мажи посакувале да ја имаат барем на момент. Иако досега никогаш во јавноста...

Брус Вилис иcфpлeн oд пpoдaвницa: Глyмeцoт влeгoл бeз зaштитнa мacкa

Холивутскиот глумец Брус Вилис влегол во една продавница без заштитна маска, поради што врботените веднаш му рекле да ја напушти продавницата, пренесуваат странскитге медиуми. Имено, како што се наведува, присутните во продавницата биле лути зошто глумецот не носел заштитна маса,...

(Фото) Cнeгoт гo cтoпи: Карлеуша cpeдe зимa нa Копаоник ce coблeчe caмo пo тaнгa, фaнoвитe збecнaa

Меѓу првите беше Јелена Карлеуша, која замина на зимски одмор на планина со ќерките Атина и Ника, придружувана од нејзиниот менаџер и пријател Зоран Бирташевиќ. Тие решија да уживаат во убавините на Копаоник, а за тоа колку се луди,...

(Фото) Cвaтoвитe нa Цеца нe ги штeдaт пapитe: Eвe штo ќe дoбиe cинoт нa cpпcкaтa пejaчкa co македонско потекло во миpaзoт вpeдeн 250 илjaди...

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ која е бремена од своето момче Мирко Шијан кој е син на познатата српска пејачка Гоца Божиновска која има потекло од Македонија во мираз ќе добие стан во луксузниот комплекс во Нов Белград. Имено...

(Фото) Ги имa caмo 100 вo cвeтoт: Лепа Брена го почести синот со автомобил кој е eдинcтвeн вo Србија – од cyмaтa ќe ви...

Речиси целиот регион зборува за семејството Живојиновиќ овие денови, особено за подарокот што пејачката Лепа Брена му го купила на најмалиот син Виктор. Станува збор за автомобил од марката BMW M5 F90 кој е во вредност од 150 илјади евра. Доказ...

Дpaми: Меган Маркл имaлa aфepa co ова момче? – Сега тој проговори и ја раскажа својата страна

Британскиот пејач, текстописец и актер, 32-годишниот Макс Џорџ, реши конечно да разговара за наводната афера што ја имал со поранешната актерка, 39-годишната војвотка од Сасекс, Меган Маркл. Имено, иако тој во моментов е во среќна врска со ријалити ѕвездата...

Kaкo Канје Вест стана хomoceкcyaлeц пo Ким Кардашиан?

Теоријата што сугерира дека контроверзниот рапер можеби ја изневерил Ким Кардашиан со Џефри Стар – без докази – стана вирална и се прошири на Интернет, а сега целиот свет зборува за сексуалноста на Канје и шпекулира дали тој е...
- Advertisement -

Latest News

Уkpaдени pecпиратори во Шведска, преку Косово завршиле во Хрватска

Полициската станица на Медвеќак во Хрватска започна кривична истрага против млад човек (25) кој е осомничен дека набавил 24...
- Advertisement -