December 8, 2021, 11:38 pm

теретана

(Boзнeмиpyвaчкo видeo) Ужac: Пpeтeпaнa paбoтничкa вo тepeтaнa вo Белград – нeмa дa ви ce вepyва кoja e пpичинaтa..

Сопственик на теретана во Нов Белград, Србија објави видео во кое младо момче удира со тупаница на работничка бидејќи не го оставила да седи на шалтерот затоа што не е вработен во теретаната. 19-годишното момче е уапсено, а тој...

Мицкоски навива за Работнички, 2-3 пати во неделата е на Bодно, 2-3 пати во теретана

Во вечерашната емисија на Алфа Телевизија гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој што кажа дека сака спорт и 2-3 пати во неделата е на водно, 2-3 пати во теретана, а навива за клубот Работнички. „Два до три пати неделно...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Маричиќ: „Дивo Насеље“, „Moнструм“, „Алфа“ и „Малиот Алмир“ се предметите за кои се договорија Заeв и Гаши

„Диво Насеље“, „Монструм“, „Алфа“ (за убиството на полицаец од единицата „Алфа“ кај ПМФ во Скопје) и „Малиот Алмир“ се...
- Advertisement -spot_img