November 30, 2021, 10:14 pm

угостување

Masterchef Вучиќ: Eвe кaкo српскиот претседател гo угocти австрискиoт кaнцeлap Себастијан Курц

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска го угости австрискиот канцелар Себастијан Курц со бифтек, но и со најдобрите српски вина.  Тој на својот официјален инстаграм профил Будучност Србије објави фотографија од него и од Курц, од која се гледа како му...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Твитер забpaни споделување на туѓи видеа и фотографии без согласнот

Твитер денеска објави дека нема да дозволи споделување на приватни медиумски податоци, како што се фотографии и видеа, на...
- Advertisement -spot_img