January 22, 2021, 4:30 pm

хороскоп

Финансиски пpилив зa eдeн знaк, Paкoвитe ce вo цeлocнa блoкaдa нa paбoтa..

ОВЕН Работа: Ве очекува финансиска добивка. Поради работа малку сте под стрес, но и натаму успевате нормално да работите и да заработувате. Љубов: Емотивната врска е во криза. Ниту една страна не покажува намера да попушти и да се потруди околу...

Близнаците зaдoвoлни кaкo ce paзвивa paбoтaтa, Јарецот зaгpижeн зa пapи

ОВЕН Ако се занимивате со приватен бизнис, одлучувате официјално да прекинете со работа поради лошата ситуација. Односот со брачниот партнер е стабилен, иако и вие сте фокусирани на своите проблеми,а не и на партнерот. Притисокот варира. БИК Добивате нова понуда. Не сте сигурни дали...

Биковите задоволни како се одвива работата, Cтpeлцитe имаат нови идеи за во иднина

ОВЕН Работа: Доколку се занимавате со приватен бизнис, ве очекува нервоза поради недостаток на пари и финансии. Љубов: Односот со брачниот партнер е стабилен. Поради проблеми на работа, не сте претерано фокусирани на љубовта. Здравје: Коските се чувствителни. БИК Работа: Задоволни сте како се...

Близнaцитe ги oчeкyвa гoлeм ycпeх, на Рибите едноставно не им е денот

ОВЕН Работа: Ако се занимавате со приватен бизнис, запознавате личност која остава поволен впечаток, па ја повикувате да се придружи на вашиот тим. Љубов: Сте ја блокирале својата енергија. Потребно е да се ослободите кочници, стравови и да си ги простите...

Биковите зaдoволни од ситуацијата на работа, Рибите ги очекуваат големи пpoблeми..

ОВЕН Работа: Фокусирани сте на комуникацијата, состаноци, разработки на идеи. Сите планови се врзани за иднината. Моменталната ситуација не ве интересира. Љубов: Односот со брачниот партнер не е најдобар. Двајцата сте раздразливи, но се трудите да не „експлодирате“. Здравје: Ве очекува висок...

Бикот ќe дoбиe нoвa пoнyдa, Јарецот нема идеи како да ги peши пpoблeмитe

ОВЕН На работа ве очекуваат голем број проблеми кои не успевате да ги решите. Поради тоа сте демотивирани. Брачниот однос е стаилен. Поради работните проблеми не сте расположени, но брачниот партнер целосно ве разбира. Нервоза. БИК Добивате понуда. Ви звучи одлучно и ја разгледувате...

Бикот во poмaнтичнo pacпoлoжeниe, Јарецот co гoлeми aмбиции

ОВЕН Вложувате голема енергија во работата, но на крајот добивате само делумни резултати. Обратете се на саканата личност за утеха и емотивно разбирање. Некој има добра идеја и искрено се грижи за вашето расположение. Опуштете се, одморете. БИК Умеете да смислите задоволувачки одговор или...

Пoвoлeн дeн зa финaнcии зa Јарецот, добар ден зa зapaбoткa зa Девиците

ОВЕН Пробајте да размислите пред да донесете капителни одлуки. Парите ги очекувате пред крајот на денот. Во емотивниот живот мора да поставите реални цели. Внимавајте на лековите. БИК Имате проблем со финансии, па очекувате позајмица од пријател или од саканата личност за да ги...

Ново познанство за раковите, финансиски проблеми за рибите

ОВЕН Работа: Загрижени сте поради работната ситуација. Во ток е застој и ве плаши можноста дека ќе потрае. Љубов: Грижите на работа влијаат на вашиот однос со партнерот, така што не сте му целосно посветени. Здравје: Имате недостаток на енергија. БИК Работа: Што се...

Биковите задоволни од cитyaцијaтa нa работа, Раковите загрижени

ОВЕН Работа: Работната ситуација лошо влијае на вас во психолошка смисла. Загрижени сте поради недостаток на резултати. Љубов: Односот со брачниот партнер е стабилен и емотивно исполнителен. Здравје: Чувајте се од ладно, бубрезите и синусите се чувствителни. БИК Работа: Задоволни сте од ситуацијата на...
- Advertisement -

Latest News

(Фото) Пожaр во зграда во Гостивар, евakуирани жителите

Пожар денеска околу 11 часот избувнал во стан од зграда во гостиварска Седма зона, а во сопственост на 40-годишната...
- Advertisement -