December 2, 2021, 3:56 am

Џејмс

(Видео) Рaзбoјници во домoт на фудбaлерот на Челзи: Укрaдeни се злaтен и срeбрен медал

Маскирани разбојници го обиле семејниот дом на фудбалерот на актуелниот европски првак Челзи и англиски репрезентативец Риз Џејмс, при што му се украдени златниот медал од Лигата на шампиони и среброто од ЕУРО2020. Поединости околу грабежот изнесе самиот Џејмс на...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...
- Advertisement -spot_img