Архива на ознаки 4 годишното детенце

ТАГА: Почина четиригодишното дете кое го растргнаа кучиња во кичевско

  • March 19, 2017
  • Коментари
Почина четиригодишното детенце кое беше растргнато од глутница кучиња пред неколку дена во кичевско. Канал 5 дознава дека и покрај напорите на лекарите да му го спасат животот, четиригодишното момченце денеска починало. Детето кое целосно растргнато од нападот на кучињата беше донесено во Ургентниот Центар во Скопје и на кое по четиричасовната операција му беа […]