megan gotvi pojadok

Меган Маркл ги советува домаќинките: Гответе со моите трикови

Освен што е идна мајка, сопруга на принц, модна икона, Меган Маркл е специјалист и по кулинарство. Неодамна, таа ја издаде својата прва книга со рецепти насловена: „Заедно, нашата заедничка книга со рецепти“. Инспирација и биле жените од Муслиманскиот центар...
- Advertisement -

Latest News

Сeрија зeмјотреси во Грција нaјсилниот 4,1 степен

Земјотрес со јачина од 4,1 степени според Рихтеровата скала вечерва ја потресе Грција, јавуваат локалните медиуми. Според порталот „Flash.gr“, Обединетата...
- Advertisement -