October 20, 2021, 11:18 pm

sin

Синот на Марина Туцаkoвиќ со ocтри зборови за Цеца: Местото ти е во Xaг

Српската јавна сцена остана стаписана откако синот на Марина Туцаковиќ и Фута Радуловиќ, Милан – Лача и упати остри зборови на фолк-дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, индиректно нарекувајќи ја во ен профитер. Ова е особено шокирачки знаејќи колкава поддршка и...

Без дадилки , чуван само од мама: Интересни факти за синот на Meланија и Доналд Tpамп

Барон Вилијам Трамп (14) е единственото дете на Доналд и Меланија. Во јавноста малку се зборува за него. Еве пет интересни факти за него кои сигурно досега не сте ги знаеле: 1. Роден е на 20 март 2006 година, што...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Бајден јавно призна дека е загрижен поради кинеските хипepcонични pakeти

Американскиот претседател Џозеф Бајден изјави денеска дека е загрижен за кинеските хиперсонични ракети, неколку дена откако медиумите објавија дека...
- Advertisement -spot_img