(Фото)Teшka cooбpaќajka во Ченто, а не пykaњe и зaгинaти

Поврзано

- Advertisement -

Тешка сообраќајна незгода на семафорите во населбата Ченто ги потресе граѓаните, откако на социјалните мрежи се сподели неточна информација со тврдење дека се работи за престрелка во која четворица го загубиле животот.

Ваквата информација е неточна.

Она што се случило во Ченто е тешка сообраќајна незгода помеѓу комбе и автомобил „БМВ“. Како последица од судирот, комбето се превртело на страна, а БМВ-то завришло во двор на приватна куќа.

Има повредени, но со лесни повреди.

Latest News

(Видео) Џамбаски со ново фaшиcтичko видео – Ја освои и Македонија

Бугарскиот европратеник и заменик претседател на партијата ВМРО БНД на социјалните мрежи го сподели официјалниот спот на партијата кој...

More Articles Like This