November 28, 2021, 10:16 am

Toртевски открива: Картонот не е жолт туку црвен со доживотна забpaна

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Адвокатот, Александар Тортевски и на Твитер ја коментираше изјавата на Зоран Заев дека добиле жолт картон од граѓаните на локалните избори.

Тој мисли дека е поинаку и дека картонот е црвен со доживотна забрана.

-Црвен, со доживотна забрана.

Latest News

Coпственикот на „Беса Транс“ без никаков cpaм за сериозните пропусти, се огласи на Фејсбук, повикувајќи се на Алах: Овие тестови се од Алах,...

Сопственикот на автопревозникот Беса Транс, Беким Хаџиу, синоќа на Фејсбук им изрази сочувство на семејствата на жртвите од сообраќајката...

More Articles Like This