November 28, 2021, 9:16 am

Tpaгeдијa во Србија: Маж пoчинaл дoдeкa игpaл opо нa cвaдбa…

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На свадба организирана овој викенд во Белград се случила трагедија.

Маж на возраст од околу 50 години починал додека играл оро, јавуваат српските медиуми.

За потсетување, на почетокот од октомври се случи слична трагедија кога на свадба почина таткото на невестата. Човекот се срушил на подиумот покрај музичарите.

Latest News

Максо пак paзочаран од СДCM

Официјално, на синоќешната прес-конференција, портпаролката на СДСМ, Богданка Кузеска ја информираше јавноста дека во партијата ќе има внатрепартиски избори...

More Articles Like This