Австриец претепан среде Скопје: Дошло до недоразбирање со две девојки, па нивниот другар физички го нападнал и му ги одзел парите

t

Во СВР Скопје денеска во 04:00 часот Н.М.(27) од Р.Австрија пријавил дека во 00:30 во зграда во близина на хотел на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање со две женски лица, едно машко лице физички го нападнало и му одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Неколку израелски војници се повредени по напад…

Неколку израелски војници се повредени по напад…

Дејли Мејл: Борис Џонсон размислувал за воен…

Екс-премиерот беше кажано дека е „збеснат“ откако…

Се огласија Xyтите по нападот на американски…

Во соопштението објавено на социјалните мрежи, Хутите…

Пентагон: Американски воен брод и повеќе комерцијални…

Пентагон се огласи откако претходно денеска, и…

(Видео) Американски топ дипломат го уништи Христијан…

Заменикот на државниот секретар на САД, О'Брајан…