(Видео) Душа… Мече со скршена нога снимено како минува улица кај Мавровската брана

t

Младенче од мечка е снимено на само стотина метри од браната Маврово, на патот меѓу Дебар и Маврово, објави порталот Гостивар прес.

На несекојдневната снимка се гледа како мечето претрчува преку патот, куцајќи на предната лева нога, која очигледно му е скршена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Мицкоски беше инсталиран за да се…

Во денешната епизода на Тешки муабети, нашиот…

ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ЛУЃЕТО?! Полицаец ја…

Убиството на 21 годишната М.Б, Хрватка и…

Тешка сообраќајна несреќа во Тетово: 24-годишна девојка…

Дваесет и четиригодишна девојка од Тетово е…

Седете дома: Големо невреме викендов и опасност…

На убавото и натпросечно топло време во…

Најважната средба досега: Вучиќ со Џипинг на…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави дека…