Објавено на:

(Видео) Огромни огнени пламени голтнаа цел трговски центар

t

Голем пожар избувна во трговскиот центар Арши во Карачи, Пакистан.

За сега нема информации за поврдени или загинати.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Нападнат малолетник во Центар

На 05.04.2024 во 23:30 часот во СВР…

Семејно насилство во Центар: 67-годишната мајка ја…

Денеска во 02.40 часот во СВР Скопје,…

Изгоре угостителски објект на државниот правобранител Речи…

Пожар рано изутринава избувна во угостителски објект…

Малолетни разбојници приведени во Центар – ограбиле…

На 28.02.2024 во 14.00 часот на подрачјето…

35 годишна жена нападната среде Центар од…

Вчера во 15:30 часот во СВР Скопје,…