Објавено на:

(Видео) Сега може да фали кај другарите дека преживеал: Мајк Тајсон претепа патник во авион

t

Поранешниот боксерски шампион во тешка категорија, Мајк Тајсон, во авион нападна патник кој го вознемирувал.

На видеото што се појави на социјалните мрежи се гледа како Тајсон удира човек на седиштето зад него откако претходно бил вознемируван од истиот патник.

Инцидентот се случил пред летот од Сан Франциско до Флорида.

„ТМЗ“ објави дека патникот бил во алкохолизирана состојба, додека Тајсон по инцидентот веднаш се симнал од авионот.

(ВИДЕО) Мајк Тајсон претепа патник во авион
од Фокус 22.04.2022 12:43

Поранешниот боксерски шампион во тешка категорија, Мајк Тајсон, во авион нападна патник кој го вознемирувал.

На видеото што се појави на социјалните мрежи се гледа како Тајсон удира човек на седиштето зад него откако претходно бил вознемируван од истиот патник.

– Advertisements –

Инцидентот се случил пред летот од Сан Франциско до Флорида.

„ТМЗ“ објави дека патникот бил во алкохолизирана состојба, додека Тајсон по инцидентот веднаш се симнал од авионот.

Пензионираниот боксер најпрво ја исполнил желбата на момчето за заедничка фотографија кое седело зад него, но и покрај инсистирањето на „пијаниот“ патник не сакал потоа да разговара со него.

Тој продолжил со инсистирањето обраќајќи се до Тајсон се додека легендарниот боксер не му рекол да престане.

Тајсон насилен станал откако овој истурил боца со вода врз него, наведуваат од тимот на Тајсон, притоа додавајќи дека пијаниот патник бил и агресивен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

НУКЛЕАРНО ЗАПЛАШУВАЊЕ: Според Пентагон и Берлин, Путин…

Министерството за надворешни работи во Берлин оцени…

Полска компанија за муниција го зголемува производството…

Полскиот производител на муниција Дезамет, дел од…

Давид на Микеланџело прогласен за порнографија

Директорка на училиште во Флорида била принудена…

Русија ја обвини Словачка поради испраќањето советски…

Руската Федерација ја обвини Словачка дека го…

Трамп: Јас сум жртва на лов на…

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп вчера во…