(Видео) Се зaпaли автомобил пред станбена зграда во Скопје

t

Доцна синоќа избувнал пожар во возило, пред станбена зграда во Скопје, информира Сител.

Граѓаните ги разбудила силната експлозија.

Се уште не се познати причините поради која се запалило возилото и дали има повредени лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Автомобил удри во електричен тротинет кај Бит…

Сообраќајна несреќа се случи кај Бит пазар.…

Автомобил изгоре ноќеска кај Бит-пазар

Автомобил, сопственост на жител на Скопје, вчеравечер…

Можеше да биде страшно: Се запали автомобил…

Пикап „Форд Ренџер“ изгорел вчера на бензинска…

(Фото) Сообраќајка кај Собрание на РМ: Се…

Сообраќајна несреќа се случи предмалку во близина…

Се запали автомобил во движење во близина…

Автомобил во движење се запали денеска на…