(Видео) Следете во живо: Нова сезона „Тешки муабети“ со специјално изненадување за сите гледачи

t

Следете ја во живо втората сезона на најпопларниот македонски подкаст „Тешки муабети“ на Инфомакс страницата на Фејсбук.

Втората сезона ќе отвори голем број интересни теми, отворени дискусии на тешки теми со интеракција на гледачите преку нивните коментари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ХОРОР: Марија, мајката на убиеното дете Александар…

„Нефункционалните институции ми го убија детето. Мојот…

Митовски: Никогаш, никому американците не влепиле ваков…

Не дека многу ги почитувам или поздравувам…

(Видео) Митовски го „избрка“ Таче од сопствената…

Првите потврдени сознанија дека Русија подготвува инвазија…

(Видео) Аналогијата е случајна: Во помијата за…

Вистинска драма попладнево се случи на заедничката…

Митовски: Шекеринска не верува во актуелното раководство…

Радмила Шекеринска е единствената која излезе неизвалкана…