(Видео) Следете во живо: Тешки муабети со Стевчо и Александар

t

Следете ја во живо емисијата „Тешки муабети“ на Инфомакс, од денеска и во среда. За прв пат некогашниот министер во два мандати и актуелен градоначалник на општина Карпош ќе можат да го видат во улога на ководител во најгледаниот македонски подкаст на сите времиња „Тешки Муабети“

Да одлично разбравте од денеска емисијата „Тешки Муабети“ ќе се емитува и во среда, а ексклузивен ководител на Александар Митовски и Милош Милошевски ќе биде градоначалникот на Карпош, Стевче Јакимовски.


И како досега ќе немаме влакна на јазикот, а цензурата ќе биде строго забранета, вечерва не очекуваат разговори за интересни и актуелни теми!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Митовски го „избрка“ Таче од сопствената…

Првите потврдени сознанија дека Русија подготвува инвазија…

Добро утро со Инфомакс: Што е подобро-…

Кафето е еден од најпопуларните пијалаци во…

Добро утро со Инфомакс: Шест видови храна…

Доколку не сте утринска личност, будењето рано…

Добро утро со Инфомакс: Пет најдобри утрински…

После водата, чајот е вториот најпродаван пијалак…

(Видео) Нацев: На Балканот не се очекува…

По денешната ескалација на Украинската криза, во…