Објавено на:

(Видео) Српските навивачи го скандираа името на Путин во Германија

t

Српските навивачи пред натпреварот со Англија на Европското првенство го скандираа името на рускиот претседател Владимир Путин.

Српските навивачи претходно на ова Европско првенство беа дел од инцидент со албанските навивачи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вучиќ го пречека Шолц во палатата „Србија„:…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, во Палатата…

(ВИДЕО) Бура ги опустоши Германија, Словачка и…

Силно невреме синоќа ги погоди Германија, Чешка…

ИФО: Редовниот воен рок може да ја…

Темата за враќање на обврската за отслужување…

Шпанскиот репрезентативец Jамал ​ стана најмладиот стрелец…

Ламин Јамал, фудбалскиот препрезентативец на Шпанија, стана…

Ужас: Во Германија на секои половина час…

Во Германија на секои половина час дете…