(Видео) Тешки муабети со уште еден термин, следете нѐ во среда и во недела

t

Емисијата Тешки муабети од наредната недела ќе добие уште еден термин, покрај во недела, ќе се емитува и во среда. Водител ќе биде уредникот Александар Митовски, заедно со градоначалникот на општина Карпош, Стевчо Јакимовски.

Продолжуваат и епизодите во недела со Милош Милошевски и Јанко Илковски.

Следете нѐ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Арсовски до ВМРО-ДПМНЕ: Ако сте против…

Ако сте против Преспанскиот договор имате 80…

(Видео) ДКСК ОФОРМИ ПРЕДМЕТ ЗА МОЖНО ПРИКРИВАЊЕ…

ДКСК оформи предмет за Игор Јанушев и…

(Видео) Фатени со рачињата во медот: Кривични…

Кривична пријава по текст на Инфомакс Министерството…

(Видео) Африм Муча во живо за Инфомакс:…

Африм Муча, претставник на еден од синдикатите…

Следете нѐ: Вечерва продолжуваме со „Плус/Минус“ и…

Не пропуштајте ја денешната епизода на „Тешки…