(Видео) Урнебесно: Момче со слушалки стана хит на интернет откако ја изигнорира Анџелина Џоли во кафич

t

Видеото со актерката Анџелина Џоли стана вирално на социјалните мрежи, но причината не е актерката.

Таа беше во посета на Л’вов.

На видеото се гледа дека познатата актерка влегува во кафуле каде посетителите бараат да се фотографираат со неа и да земат автограм.

Но хит на интернет стана момче со слушалки кое е занесено во неговиот мобилен телефон. Тој само ја погледна актерката без да реагира, дури и не ја сврте главата по вторпат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Се трага по 17-годишно момче од Скопје

На 15.08.2022 во 00.10 часот во Полициската…

(Видео) Урнебесно: Момче со слушалки стана хит…

Видеото со актерката Анџелина Џоли стана вирално…

(Виде) Момче раскажува во солзи: „Тато го…

Британски Гардијан објави видео во кое се…

(Видео) Солзи и драма на Австралија опен:…

Австралискиот тенисер Ник Кирјос удри момче од…

Момчето на зaгинaта девојка во шок: Се…

Момчето на загинатата Викторија. Н, 24-годишниот Л.…