Објавено на:

(Видео) Чудо од дете: Камила Валиева повторно восхити со неверојатниот настап

t

Феноменалниот настап на Камила Валиева го одбележа денешниот ден на Зимските олимписки игри во Пекинг.

Младата Русинка (15) го освои првото место во квалификациите со два бода повеќе од сонародничката Шербакова.

Камила се расплака по настапот! Очигледно се што се случуваше деновиве и беше тешко, а имаше и допинг скандал. Сепак, таа е девојка која има само 15 години

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Ова е хеликоптерот што Србија ни…

Припадниците на хеликоптерската единица и Министерството за…

Венс: Ако победи Трамп ќе преговара со…

Доколку Доналд Трамп победи на изборите, ќе…

Кремљ ги засили мерките за безбедност на…

Безбедноста на претседателот на Русија, Владимир Путин,…

Захарова: Украина подготвувала атентат на Путин

Обидот за убиство на рускиот претседател Владимир…

(Видео) Авион се урна во Подмосковље –…

Авионот „Сухој Суперџет“ се урна во Подмосковље…