Објавено на:

Вил Смит јавно му се извини на Крис Рок за шамарот

t

Новопечениот оскаровец Вил Смит му се извини на Крис Рок откако му удри шамар на Оскарите кога комичарот се пошегува на сметка на сопругата на Смит.

Во објавата на Инстаграм, Смит напиша дека неговото однесување на доделувањето на Оскарите било „неприфатливо и непростливо“.

„Би сакал јавно да ти се извинам, Крис. Бев надвор од себе и згрешив“, напишал Смит.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Арсовска најави реконструкција на уште една…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, денеска…

СДСМ: Докажаниот криминалец Мицкоски е фатен со…

Докажаниот криминалец Христијан Мицкоски е фатен со…

(Фото) Арсовска им честиташе на победниците: Успешно…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, на…

(Видео) Ковачевски и Паунов “свртеле” 26 милиони…

Аферата броило значи само едно – трговија…