Хоpop во Тафталиџе: Две лица се обиделе да cилуваат 32 годишна жена

t

Скопјанка пријавила дека две лица се обиделе да ја силуваат.

На 08.02.2022 околу 11.30 часот во СВР Скопје, 32-годишна жена од Скопје пријавила дека на ул. „Лондонска“ во Скопје две машки лица физички ја нападнале и се обиделе да ѝ извршат обљуба, соопштија од МВР.


Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хоpop во Тафталиџе: Две лица се обиделе…

Скопјанка пријавила дека две лица се обиделе…

Хорор во Кавадарци, 70 годишник се обидел…

ОВР Кавадарци поднесе кривична пријава против И.И.(70)…

27 годишник од Кратово cилyвaл мaлолетно девојче

На 18.01.2022 во 18.00 часот 36-годишна жена…

Xopop: Неколку лица cилyвале 44годишна жена во…

Во струмичко вчера е извршен грозоморен чин…