Објавено на:

Две лица физички нападнале 18 годишна вработена во Комплекс клиники “Мајка Тереза”

t

На 04.05.2022 во 11.50 часот во СВР Скопје, М.К.(18) од Скопје пријавила дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, по претходна вербална расправија, била физички нападната од две лица додека била на работното место.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

БОЛНА РАБОТА: Мајка ја принудувала малолетната ќерка…

Мајката која ја принудувала малолетната 14-годишна ќерка…

Болна работа: Мајка си го фрлила синот…

Мајка си го фрлила петгодишниот син од…

Хорор во Скопје: Ќерка ја нападнала мајката…

26-годишна скопјанка е уапсена откако во нејзиниот…

(Видео) Траорно: Русинка ја смирува својата седум…

Вознемирувачко видео покажува како мајка Русинка се…

Успеав да го слушнам син ми од…

Људмила е една од првите бегалци кои…