Маж пронајден мpтoв на работното место во Неготино

t

На 06.01.2022 во 19.24 часот во Полициската станица Неготино било пријавено дека на работно место во фирма во с.Пепелиште, неготинско, бил пронајден починат М.Ч.(69) од Неготино. Од страна на страна на лекар од Итна медицинска помош Неготино констатирана била смрт без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Приведен краден од Неготино

На 23.11.2022 во 23:50 часот во с.Пепелиште,…

Трагедија: Неготинец почина откако воз удри во…

На 08.09.2022 во 02.00 часот пријавено е…

Цели два часа се изживувал, вакви повреди…

Ќерката на 46-годишната жена од Неготино, која…

Трагедија во Неготино: Работник почина откако паднал…

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Кавадарци…

ЦУК: Торнадо му се случи на Неготино…

Торнадо му се случи на Неготино, вртлог,…