Нападната вработена во Институт за радиологија при Комплекс клиники „Мајка Тереза“ додека била на работното место

t

На 24.01.2022 во 19.30 часот В.Н.(42) од Скопје пријавила дека околу 14.30 часот, додека била на нејзиното работно место на Институт за радиологија при Комплекс клиники „Мајка Тереза“, дошол И.Р. и почнал агресивно да се однесува кон неа. Се работи на расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Во одвоени случаи нападнати тројца малолетници во…

Две малолетнички и еден малолетник во три…

Болна работа: Мајка си го фрлила синот…

Мајка си го фрлила петгодишниот син од…

(Видео) Маж обвинет за убиство нападна членови…

Маж од Линдхерст беше обвинет за две…

Жена од Росоман се скарала со сопругот…

На 05.05.2022, полициски службеници од ОВР Kавадарци…

“За влакно” избегнато српско “Смилковско езеро”: Деветмина…

Група од девет српски девојки и момчиња…