Не пропуштајте: Вечерва “Тешки муабети” со Милорад Миленковски, претставник на навивачката група Комити!

t

Не пропуштајте ја денешната епизода на “Тешки муабети” заедно со уредникот на Инфомакс, Александар Митовски, Милош Милошевски и нашиот денешен специјален гостин, Милорад Миленковски, претставник на навивачката група “Комити”.

Зборуваме на теми поврзани со фудбалскиот клуб “Вардар” и кои се предлозите на Комити за решавање на моменталните финансиски проблеми.

Емисијата може да ја следите во живо на нашиот You Tube канал и на официјалната Фејсбук страна на Инфомакс.

Ве повикуваме да дебатирате и да поставувате прашања во коментари на стримовите или во нашата Телеграм група за дебата.

Почнуваме во 21 часот!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ГОЛЕМ ГЕСТ на “Комити” и “Чкембари”: Цел…

Иако се лути ривали на трибините, навивачките…

Комити се пофалија со богат навивачки плен…

Навивачите на Шкупи и Левски синоќа имаа…

(Видео) Миленковски: Колку пари има вложено во…

ФК Вардар од актуелниот сопственик е купен…

(Видео) Миленковски: Ај нека проба вчера формирана…

Во Вардар не се генерира претприемачки дух,…

(Видео) Миленковски: Се прашувам на кого му…

Вардар беше фрлен во провалија, не постоеше…