Педофил од Кратово силувал девојче од Пробиштип

t

Мајка пријавила дека нејзината малолетна ќерка била силувана.

– На 18.01.2022 во 18.00 часот 36-годишна жена од пробиштипско пријавила дека на 14.01.2022 Д.М.(27) од кратовско извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка, информира МВР.

Известен бил Јавен обвинител и се работи на целосно расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Обвинителството ќе ја истражува смртта на 6-годишното…

ЈЗУ Клиничка болница-Битола ги известила обвинителството и…

19-годишник силувал малолетно девојче од тетовско

Деветнаесетгодишно момче од селото Крушопек, Скопско е…

Хорор во Србија: Маж и малолетник мачеле,…

Двајца мажи се осомничени дека упаднале во…

ОДВРАТНО: Татко-монструм ја силувал сопствената ќерка, таа…

Вишото јавно обвинителство во Ниш официјално соопшти…

Католичката црква во Франција ќе им исплаќа…

Француската католичка црква исплати околу 7 милиони…