Објавено на:

Поради сообраќајка затворен патот Берово – Струмица во двата правци

t

Поради случена сообраќајна незгода, патниот правец Берово – Струмица е затворен за сообраќај во двата правци, информираат од АМСМ.

Како што посочуваат, патот е затворен од 16:20 часот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Човек загина по удар од воз кај…

На железничката пруга кај булеварот „Србија“, синоќа…

Поради сообраќајка затворен патот Берово – Струмица…

Поради случена сообраќајна незгода, патниот правец Берово…

Петков им изрази сочувство на роднините на…

„Автомобилот со кој вечерва одевме за Варна…

Целосно е во прекин сообраќајот по патниот…

Регионалните центри за управување со кризи Берово…

Голема трагедија го потресе цел Балкан: Во…

Во сообраќајна несреќа која се случила вчера…