Објавено на:

Тажно: Девојка скокна од зграда во Аеродром попладнево

t

Доцна попладнево имало обид за самоубиство во скопската населба Аеродром, објави „Локално“.

Според информациите на порталот, 30-годишна девојка се фрлила од петтиот кат од зграда на булеварот „Авној“, го преживеала падот и веднаш била згрижена на КАРИЛ со тешки телесни повреди.

Полицијата врши увид на местото на настанот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Детали за сообраќајната несреќа во Аеродром: За…

Нема повредени во сообраќајната несреќа која се…

(Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром: Возило…

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улицата…

Групна тепачка пред угостителски објект во Аеродром

Групна тепачка се случила вчеравечер пред угостителски…

Град Скопје заврши со изградбата на улицата…

Завршена е изградбата на улицата „Васко Карангелески“,…

Жена нападната во Чаир од сопругот, свекрвата…

Денеска (06.11.2023) во 01.00 часот во СВР…