Тинејџер го нaпaднал и пpoбодел татка си

t

На 26.01.2022 година во 19.20 часот во СВР Охрид е пријавено дека Н.Т.(46) од Охрид, по претходна расправија бил нападнат и повреден со остар предмет од неговиот син П.Т.(18).

Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Еве како се уништува образованието: Студенти добивале…

Политичката партија Левица, односно општинскиот огранок од…

Хорор: Студенти од студентскиот дом во Охрид…

Студентите од студентскиот дом „Никола Карев“ во…

Претрес во Охрид: Пронајдена муниција

На 23.03.2023 во 15.50 часот, полициски службеници…

Договорот од Охрид е гаранција за мирот…

Албанскиот претседател Бајрам Бегај ја поздрави, како што наведува…

Oхриѓанец ја нападнал мајка си па тргнал…

На 17.03.2023 во 18.30 часот, од полициски…