Тинејџер го нaпaднал и пpoбодел татка си

t

На 26.01.2022 година во 19.20 часот во СВР Охрид е пријавено дека Н.Т.(46) од Охрид, по претходна расправија бил нападнат и повреден со остар предмет од неговиот син П.Т.(18).

Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ново пукање во Америка: Влегол на забава…

Наоружана жена го усмрти мажот кој пукаше…

Британци физички нападнале охриѓанец – Полицијата ги…

Двајца млади британски државјани се уапсени во…

Охриѓанка заврши во болница откако падна од…

На 21.05.2022 околу 13.20 часот во СВР…

Во одвоени случаи нападнати тројца малолетници во…

Две малолетнички и еден малолетник во три…