Објавено на:

Траги-комедија: Скопјанец паднал во шахтa

t

С.К. од Скопје вчера паднал во отворена шахта на територијата на Општина Центар во Скопје и се повредил. Тој бил пренесен во здравствена установа за укажување на лекарска помош.

– На местото на настанот излегле полициски службеници од СВР Скопје, информираат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Куче паднало во шахта и ги изгризало…

Денеска паднато куче во шахта ги изгризало…

Траги-комедија: Скопјанец паднал во шахтa

С.К. од Скопје вчера паднал во отворена…

Скопјанец нападнат со нож кај Бит Пазар!

На 27.11.2023 во 07:35 часот во СВР…

Починат скопјанец пронајден во својот дом во…

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера…

Скопјанец превезувал мигранти од Сирија

Полицијата денеска попладне околу 17 часот на…