Објавено на:

Ужас: 26-годишен виничанец претепал, силувал и снимал 20-годишна девојка

t

Дваесет и шестгодишен жител на Виница ја претепал, ја силувал неговата 20-годишна невенчана сопруга и силувањето го снимал, информираа од министерството за внатрешни работи.

Според полицијата, на 16.05.2023, полициски службеници од Полициската станица Виница го лишиле од слобода Т.А.(26) од Виница затоа што во семејниот дом во Виница, по претходно недоразбирање, физички ја нападнал неговата невенчана 20 – годишна сопруга, ја силувал, при што направил снимка со експлицитна содржина, соопшти СВР Штип.

За случајот бил запознаен јавен обвинител и по целосно документирање на случајот против Т.А. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ужас: Во Германија на секои половина час…

Во Германија на секои половина час дете…

52-годишен жител на Богданци обвинет за силување…

Синоќа на полноќ во Богданци полициски службеници…

Уапсен 91-годишен милијардер поради силувањe

Канадскиот милијардер Френк Стронах (91) е уапсен…

ХОРОР! 25-годишник е осомничен дека ја тепал…

Истражен судија на Жупанискиот суд во Сплит…

УЖАС! Малолетници се снимале додека силувале малолетничка…

Момчиња од Неготинско се снимале додека силувале…