Објавено на:

(Фото) Автомобил се преврте во Урбан парк кај Јужен булевар

t

Автомобил „Фиат“ денеска се преврте во Урбан парк кај Јужен булевар.

Од МВР за Курир велат дека во 14:20 часот добиле пријава за превртено возило кое претходно излетало од коловоз.


Неофицијално, нема повредени лица.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот, а полициските екипи се на терен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Автомобил собра пешак на тротоар –…

Еден жител на Белград имаше неверојатна среќа…

(Видео) Ќе има нови содржини во паркот…

Во општина Сарај ќе се изградат 6…

Отворена новата сезона во Адреналинскиот Парк во…

На атрактивен начин со организација на промотивен…

131 сообраќајни прекршоци во Скопје, од кои…

Министерството за внатрешни работи во текот на…

(Фото) Автомобил се преврте во Урбан парк…

Автомобил „Фиат“ денеска се преврте во Урбан…