(Фото) Градоначалничката Арсовска објави фотографија со своето семејство: Еве каде го мина ова празнично попладне

t

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска попладнево објави фотографија од празничното попладне со своето семејство.

Таа овој празничен ден го мина на кафе со својот сопруг и син во кафуле во Старата скопска чаршија, симбол на градот.

За само 40-тина минути фотографијата доби илјадници лајкови од граѓаните.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Какво ќе биде времето до петок?

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна…

Аргентина е пред банкрот

Статистичката рејтинг агенција Фич го намали рејтингот…

ИНТЕР НАЈДЕ ЗАМЕНА ЗА ЛУКАКУ: Во Милано…

Интер е заинтересиран и за Роберто Фирмино.…

(Видео) Груевски да не излезеше од Македонија…

Мирка Велиновска вечерва во вонредната епизода на…

Велс ги расплака Хрватите буквално во –…

Фудбалерите на Хрватска одиграа само нерешено на…