(Фото) Сообраќајна незгода кај Собрание

t

Пред малку се случи сообраќајна незгода во центарот на Скопје, односно кај Собрание.

Повреден е возач на мотор. Полицијата како што се забележува на фотографиите е на лице место.

Повеќе информации од МВР во текот на вечерта.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вучиќ: Сè уште очекувам притисок за воведување…

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска изјави дека…

Украинската армија призна: Руските сили ги уништија…

Руските вооружени сили целосно поразија поголем дел…

Ким Џонг Ун испрати воен поздрав до…

Севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун на средба со…

Кривична против маж од Кочани, со туѓа…

СВР Штип поднесе кривична пријава против 41-годишниот…

Овчарски кучиња искасале жена во Гостиварско

Вчера во 11.50 часот во ОВР Гостивар…